Kontakta oss

Åkerholms Rör

Hörby
Vallgatan 4
242 21 Hörby

Telefon: 0415-140 45
E-post: info@akerholmsror.se

Höör
Friluftsvägen 18
243 30 Höör

Telefon: 0413-230 25
E-post: info@akerholmsror.se

Våra öppettider i Höör & Hörby butikerna är:

Mån – fred:  10:00 – 17:00 (lunchstängt 12:00 – 12:45)
Lördag butik Höör: 10:00 – 12:00

Ni når oss via telefon (mån-fre) från 07:00-17:00 (lunchstängt 12:00-12:45).

Särskilda öppettider 2024:

Butik Hörby stänger 14:00 den 30/5.

Stängt 6-8/6 & 20-21/6.

Butiken har stängt lördagar under juli och augusti månad.

Medarbetare

Magnus Persson
Telefon: 0415-199 91
Email: magnus@akerholmsror.se

Simon Olsson
Telefon: 0415-199 95
Email: simon@akerholmsror.se

Marianne Göransson
Telefon: 0415-199 94
Email: marianne@akerholmsror.se

Pierre Ekelund
Butiksansvarig
Telefon: 0415-199 93
Email: pierre@akerholmsror.se

Torbjörn Månsson
Värmepumpar
Telefon: 0415-140 45
Email: mansson.skane@hotmail.com

Per Tengberg
Telefon: 0413-230 25
Email: per@akerholmsror.se

Mikael Olsson
Butiksansvarig
Telefon: 0413-230 25
Email: mikael@akerholmsror.se